Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone Příbram

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Příbram můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.1.2017   ID: 1150602

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Péče o stávající firemní zákazníky VODAFONE, analýza potřeb s následným doprodejem služeb, vytváření nabídky a uzavírání obchodních případů, evidence dat v databázi.

Požadujeme


Požadujeme výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, výbornou znalost práce na PC (MS Office), obchodního ducha, spolehlivost, pečlivost, přirozenou asertivitu a pozitivní přístup.

Nabízíme


Od září sháníme posily pro náš tým!
Pojď s námi pečovat o zákazníky společnosti VODAFONE, zpracovávat jejich dotazy, poskytovat informace a nabízet nejvhodnější řešení.
Na vše vás pečlivě zaškolíme a připravíme!

Pracovní doba Po – Pá, víkendy + státní svátky volné, pouze ranní směny, práce v mladém kolektivu, možnost zkráceného úvazku, žádné přesčasy.

Také umožňujeme individuální rozvržení pracovní doby, napracovat si hodiny dle potřeby, práci na čas přerušit a pak se do ní vrátit.

Nabízíme měsíční ohodnocení 15 000 – 22 000 Kč, také jiné výhody a benefity (např. levné volání s ALGOTEL, bonus za nemarození), lokalita pracoviště v centru Příbrami.

Úplnou novinkou pro všechny zaměstnance je poskytování nápojů (neomezeně) a občerstvení 2x až 4x za měsíc (formou koblih, baget, ovoce, zeleniny..) přímo na sálech kde pracují. Vše je zdarma.

V případě zájmu pošlete životopis na zaslat email nebo volejte: 380 900 122.

Přijďte se k nám podívat - těšíme se na Vás!

Poznámka


Připojte se na naše nové Facebookové stránky ATODY a sledujte naše aktuální nabídky a akce:
https://www.facebook.com/ATODA.zamestnavatel/
Plat: 15 000 - 22 000 Kč
Město: Příbram
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone Příbram


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti ATODA Telemarketing, spol. s r.o.
UliceNáměstí T. G. Masaryka 99
Město261 01 Příbram
Telefon380900122

Zobrazit / skrýt navigaci