Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone Příbram

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Příbram můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.3.2017   ID: 1150602

Péče o stávající firemní zákazníky VODAFONE, analýza potřeb s následným doprodejem služeb, vytváření nabídky a uzavírání obchodních případů, evidence dat v databázi.

Požadujeme

Požadujeme výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, výbornou znalost práce na PC (MS Office), obchodního ducha, spolehlivost, pečlivost, přirozenou asertivitu a pozitivní přístup.

Nabízíme

Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone

Naučíme Vás, jak správně pečovat o zákazníky společnosti Vodafone, zpracovávat jejich dotazy, poskytovat jim informace a nabízet ta nejvhodnější řešení.

Na vše vás pečlivě zaškolíme a připravíme.

Každý nový zaměstnanec u nás uzavírá pracovní smlouvu na dobu určitou dle § 39 pracovního zákona.

Náplň práce:

· péče o stávající firemní zákazníky VODAFONE,

· analýza potřeb s následným doprodejem služeb,

· vytváření nabídky a uzavírání obchodních případů,

· evidence dat v databázi.

Platové ohodnocení:

· celková průměrná mzda: 15 - 25 000 Kč

Z toho: Pevný základní plat je: 12 000 Kč

Bonus za poctivou docházku: 2 000
Neomezené prémie – průměr 2 - 6 000 Kč.

(Mzda je vyplácena vždy v řádných termínech dle zákona.)

Mezi další benefity patří například:

· vyplácená jubilea,

· nabídka levnějšího volání,

· zdarma občerstvení na pracovišti,

· hry a soutěže o různé ceny + další aktivity a ohodnocení, která pozitivně ovlivňují náladu a život našich operátorů.

· Pracovní prostředí je přes léto klimatizováno, v zimě vytápěno.

Pracovní doba:

· Po – Pá, víkendy + státní svátky volné,

· pouze ranní směny, práce v příjemném kolektivu,

Požadujeme:

· výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti,

· výbornou znalost práce na PC (MS Office),

· obchodního ducha,

· spolehlivost,

· pečlivost,

· přirozenou asertivitu

· pozitivní přístup

(Nutná předchozí praxe na pozici telefonního operátora)

V případě zájmu, zasílejte svá cv na email: zaslat email a volejte na tel: 380 900 122.

Poznámka

Připojte se na naše nové Facebookové stránky ATODY a sledujte naše aktuální nabídky a akce:
Plat: 15 000 - 25 000 Kč
Město: Příbram

Doporučte pracovní pozici Telefonní konzultant pro business klientelu Vodafone Příbram

Kontakt

Název společnosti ATODA Telemarketing, spol. s r.o.
UliceNáměstí T. G. Masaryka 99
Město261 01 Příbram
Telefon380900122