Jedinečné prostředí tiskárny,brigáda až 140,-Kč/hod

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Jedinečné prostředí tiskárny,brigáda až 140,-Kč/hod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.9.2016   Značka: MP 7865   ID: 1150530

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Čeká Vás různorodá práce v prostředí, které hýří barvami. Vaší náplní práce budou různé tiskařské práce, na které Vás samozřejmě pečlivě zaučíme.

Požadujeme


Budete pracovat v tiskárně, tudíž od Vás očekáváme, že budete pečliví a samostatní. Sami byste určitě nechtěli, aby Vaše nejkrásnější vzpomínky byly rozmazané či vzhůru nohama, i z toho důvodu předpokládáme, že budete mít ostříží zrak a pevnou ruku. A jediné co od Vás opravdu požadujeme, je docházka alespoň na 3 dny v týdnu (a to vždy po sobě jdoucích).

Nabízíme


Tak a teď to nejlepší nakonec..tím, že u nás začnete pracovat, rozhodně neprohloupíte. Získáte bezkonkurenční odměnu, která činí až 140 Kč/hod + stravenky. Mnohé z Vás jistě potěší i zálohy, které vyplácíme každý týden. Nástupy probíhají v průběhu října a listopadu, s tím že se končí před vánočními svátky, abyste si je i vy mohli po zásluze užít a nabrat nových sil do nového roku.
Kontaktovat nás můžete e-mailem na: zaslat email, odpovědním formulářem, zavolat na: 226254968 nebo se rovnou zastavit v pondělí nebo ve čtvrtek v 10:00 nebo 15:00 hod na adrese Sokolovská 38, Praha.
Těšíme se na Vás!
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Jedinečné prostředí tiskárny,brigáda až 140,-Kč/hod


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zařazeno v oborech:

Ostatní

Zobrazit / skrýt navigaci