Skladník/ce, Hostivice, 21000Kč na HPP

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Skladník/ce, Hostivice, 21000Kč na HPP. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hostivice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   Značka: JT   ID: 1150010

Pracovní náplň:
- Práce ve skladě

Požadujeme

Nabízíme Vám práci ve skladu v Hostivicích na hlavní pracovní poměr za skvělé pracovní ohodnocení se super pracovní dobou! Neváhejte, a kontaktujte nás!

- odpovědnost

Nabízíme

- Práce na HPP
- MZDA až 21000Kč
- Možnost smlouvy na neurčito
- Stravenky v hodnotě 90Kč
- Pracovní doba 8:00 – 16:30, pondělí – pátek
- Lokalita práce: Hostivice
Město: Hostivice

Doporučte pracovní pozici Skladník/ce, Hostivice, 21000Kč na HPP

Kontakt

Název společnosti Adecco Praha - Újezd
UliceŠtětkova 18
Město14000, Praha
Jméno pracovníkaJana Trunková
Telefon257311972
Mobil607057790

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava