Vedoucí zákaznického servisu

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí zákaznického servisu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 12571   ID: 1149968

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti ze zákaznického servisu z výrobní společnosti? Komunikujete anglicky na denní bázi? Chcete rozvíjet své zkušenosti v nadnárodní společnosti? Můžete nastoupit IHNED!!!

Pošlete nám Váš životopis!!!

* Zajištění interní a externí komunikace
* Koordinace s dopravci
* Dodržování termínů a zákaznických požadavků
* Zpracování podkladů pro vývoz
* Spolupráce s oddělením plánování a výroby

Požadujeme


* SŠ technického nebo ekonomického směru
* Anglický jazyk (denní komunikace)
* Praxi v zákaznickém servisu ve výrobní společnosti
* Excel (tabulky)
* Zkušenosti s ERP systémy
* SAP, Oracle - výhodou
* Zkušenosti s vedením lidí - výhodou

Nabízíme


* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Možnost seberealizace
* Příspěvek na stravování
* Firemní vzdělávání
* Místo výkonu práce: okres Chomutov

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 40.000,- Kč až 43.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vedoucí zákaznického servisu


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consultling, Ústí nad Labem
UliceRevoluční 6
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaKateřina Dytrtová
Telefon00420778407991
Mobil+420775787074

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci