Obchodní referent 30 - 35 000 Kč Praha 7

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Obchodní referent 30 - 35 000 Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.9.2016   Značka: MP 7816   ID: 1149946

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Vaším stěžejním úkolem bude aktivní spolupráce s obchodními zástupci při vyřizování požadavků zákazníků – vyřizování poptávek, vytváření nabídek a realizace objednávek, zajišťování speciální dopravy, přípravy podkladů pro jednání se zákazníkem.
Denně budete komunikovat také v angličtině s mezinárodními výrobními závody společnosti a ostatními odděleními ve firmě. Budete úzce spolupracovat s dodavateli (transportními společnostmi)
Intenzivně budete používat interní informační systémy pro zadávání a sledování stavu objednávek, aktivit a obchodních příležitostí se zákazníky.
Součástí Vaší práce bude také řešení reklamací a pohledávek u zákazníků a s tím spojená administrativa.

Požadujeme


Potřebujeme, abyste měli aspoň středoškolské vzdělání s maturitou a praxi na podobné pozici alespoň 3 roky.
Velmi důležitá je pro nás osobnost – týmový hráč, s obchodním myšlením, který umí samostatně řešit problémy a určovat si priority. Samozřejmostí jsou pro nás výborné komunikační a prezentační dovednosti spojené s velmi dobrými organizačními schopnostmi.
Aby Vaše práce dávala smyl a přinášela očekávaný výsledek potřebujeme abyste měli analytické dovednosti - schopnost interpretovat data, třídit a vyhledávat a také iniciativní přístup a chuť naučit se novým věcem. Jako v každé obchodní společnosti je velmi důležitá orientace na zákazníka a servis na vysoké úrovni.

Nabízíme


Dokážeme Vám nabídnoutzázemí silné úspěšné společnosti s více než 95-ti letou tradicí na českém průmyslovém trhu a práci v hezkém prostředí přátelského kolektivu, která vás bude bavit. Když máte potenciál, umožníme Vám růst.
Kromě odpovídajícího finančního ohodnocení máme pro svoje lidi i pěknou hromádku benefitů – od nadstandartní lékařské péče a sick days, přes jazykové vzdělávání a mobilní telefon a notebook. Určitě Vám přijdou vhod stravenky a roční kupon MHD. Také Vás za dobrou práci necháme odpočívat až 5 týdnů v roce. Pokud bude potřeba umožníme Vám občas pracovat z domova, nebo si přizpůsobit pracovní dobu.
Líbilo by se Vám pro nás pracovat? Nastoupit můžete ihned!
Město: Praha 7
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Obchodní referent 30 - 35 000 Kč Praha 7


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaMartina Knoblochová
Telefon730182948

Zobrazit / skrýt navigaci