Sales manager - hotely

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Sales manager - hotely. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.9.2016   Značka: MP 7822   ID: 1149944

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Co u nás budete dělat:
Vaším hlavním úkolem bude prodávat hotelové služby pro 2 hotely v Praze se zaměřením na korporátní klientelu. Důležité bude zabezpečit vysokou úroveň služeb s důrazem na plnění stanovených cílů (tržeb). Budete se starat o stávající klienty a taky oslovovat nové.
Součástí vaší práce bude také vedení juniorních obchodníků a poskytování zpětné vazby a zlepšování jejich výsledků s cílem dosáhnout společně prodejních cílů.

Požadujeme


Koho hledáme?
Vhodný kandidát by měl mít alespoň 2 roky zkušeností s obchodem v cestovním ruchu. Velmi důležitá je pro nás zkušenost se zaměřením na korporátní klientelu – abyste uměli vyhovět potřebám a specifickým požadavkům korporátní klientely a prodali jim tak správné produkty.
Potřebujeme obchodníka tělem i duší, který umí prodávat hotelové služby.
Vynikající prodejní dovednosti, proaktivní přístup a poskytování prvotřídních služeb je něco, bez čeho se u nás neobejdete.
Plynná angličtina je pro nás nezbytností.

Nabízíme


Co od nás dostanete:
Nabídneme Vám perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu. Váš rozvoj je pro nás důležitý, proto máme připraveny rozvojové programy a vzdělávání. U nás nebudete ztrácet čas s čistírnou, ani tím, kde si dáte něco k jídlu – o toto se postaráme. Samozřejmostí jsou zvýhodněné ceny ubytování a dalších služeb v naší síti hotelů v zahraničí. V neposlední řadě Vás za výsledky Vaší práce motivačně odměníme.
V případě, že toto je práce, která Vás bude dlouhodobě naplňovat, pošlete mi, prosím, Vaše CV v českém i anglickém jazyce.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Sales manager - hotely


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaMartina Knoblochová
Telefon730182948

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci