Operátor s úsměvem - HPP a 6 hodin denně Praha

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor s úsměvem - HPP a 6 hodin denně. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.9.2016   ID: 1149780

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


U nás máš jistotu fixního platu a k tomu si odneseš provize z prodeje, které jsou neomezené.

Jestli potřebuješ k práci motivaci a rád hraješ soutěže, jsme tvůj zaměstnavatel snů. Navíc získáš slevy na naše skvělé produkty a možnost využívání fitness centra zcela zdarma.
Za námi nemusíš jezdit na kraj Prahy. Jsme 5 minut od metra Želivského, odkud je zajištěn firemní autobus až k naší kanceláři.

Požadujeme


Stačí nám, že umíš mluvit česky nebo slovensky, máš týmového ducha a PC zvládáš na základní úrovni, NEVÁHEJ A POŠLI NÁM TVŮJ ŽIVOTOPIS pomocí odpovědního formuláře nebo na mail zaslat email, tel.: 246 007 717

Nabízíme


Zábava u nás trvá celých 6 hodin tvé pracovní doby. Dáme ti hned HPP a budeš komunikovat pouze s NAŠIMI zákazníky, kteří si už u nás něco koupili. A hlavně tě naučíme dobře a efektivně pracovat s lidmi a perfektně prodávat jakýkoli produkt. A co je nejdůležitější – užiješ si přátelský kolektiv, kde potkáš stejné optimisty, jako jsi ty :-)

Poznámka


PODÍVEJ SE NA NÁŠ FACEBOOK https://www.facebook.com/studiomodernacz/
Plat: 20.000,- - 40.000,-
Město: Praha
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Operátor s úsměvem - HPP a 6 hodin denně Praha


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Studio Moderna s.r.o.
UliceU Nákladového nádraží 3153/8
MěstoPraha 3
Jméno pracovníkaJana Antošová
Telefon246 007 719

Zobrazit / skrýt navigaci