Technický editor s NJ - Praha 50 000 - 60 000Kč Liberec

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technický editor s NJ - Praha 50 000 - 60 000Kč. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Liberec můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.9.2016   Značka: 11-30-216493/DP   ID: 1149647

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte vášeň pro vlaky? Významná mezinárodní společnost pro vývoj HW pro automatizaci a řízení, hledá kolegy do nového vývojového centra v ČR na pozici:

Technický editor - tvorba technické dokumentace.

Vaše úkolz budou:

- spolupracovat s vývojovým týmem (strojní a elektro konstruktéři)
- připravovat technickou dokumentaci v německém jazyce - návody na obsluhu, servisní knížky, opravárenské manuály, pracovní postupy, kusovníky, apod.
- komunikovat se zahraničním klientem a kolegy v zahraničí
- připravovat / překládat technické texty (texty, obrázky, diagramy, apod.)

místo výkonu: Praha

Požadujeme


- SŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro), VŠ výhodou
- relevantní zkušenost v tvorbě technické dokumentace (návody na obsluhu, servisní knížky a opravárenské manuály, apod.)
- schopnost psát technické texty v němčině
- zkušenosti ve spolupráci s oddělením vývoje a konstrukce je velkou výhodu
- nutností je velmi dobrá komunikativní znalost německého jazyka (včetně práce s texty), znalost anglického jazyka je velkou výhodou
- ochota být až několik měsíců (1-3) v zahraničí ma zašklolení

Nabízíme


Benefity:
- systém firemních výhod
- možnost odborného a profesního růstu - zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
- 25 dní dovolené
- stravenky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 50000 - 60000 CZK/m
Město: Liberec
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technický editor s NJ - Praha 50 000 - 60 000Kč Liberec


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Liberec
UlicePražská 893
Město460 01 Liberec
Jméno pracovníkaŠtěpánková Jana
Telefon+ 420 489 208 930

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci