Výroba – okamžitý nástup bez druhého kola Zubří

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Výroba – okamžitý nástup bez druhého kola. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Zubří můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.9.2016   Značka: 10-19-216404/DP   ID: 1149634

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Nebojíte se více směnného provozu a jste spolehlivý/spolehlivá? Nabízíme pozice pro šikovné uchazeče s místem výkonu práce v Zubří. Možnost dlouhodobé spolupráce!

Vaší náplní práce bude:

- provádění kontroly kvality produkce
- dočišťování otřepů
- balení hotových výrobků

Požadujeme


Co by měl splňovat úspěšný kandidát?
Manuální zručnost a šikovnost, motivace pracovat
Samostatnost, zodpovědnost

Nástup: ihned nebo dohodou

Nabízíme


Benefity:
- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní bonus
- nárok na dotované závodní stravování

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Zubří
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Výroba – okamžitý nástup bez druhého kola Zubří


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaBeránková Daniela
Telefon+ 420 573 902 930

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci