Procesní inžnýr v montážních provozech

Region: Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Procesní inžnýr v montážních provozech. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12526   ID: 1149417

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte SŠ/VŠ technického zaměření a zkušenosti s projektovým řízením a montážními procesy? Komunikujete v anglickém jazyce, máte organizační schopnosti, nevadí Vám cestovat a chcete mít možnost ovlivňovat výrobní procesy v mezinárodní společnosti?
Zašlete nám Váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici PROCESNÍ INŽENÝR V MONTÁŽNÍCH PROCESECH.

* Zavádění nových montážních postupů
* Optimalizace procesů
* Zavádění změn ve spolupráci s vedoucím výroby
* Spolupráce při zavádění nových výrob
* Cestování v rámci koncernu

Požadujeme


* SŠ/VŠ technického zaměření
* Zkušenosti v oblasti optimalizace procesů v mezinárodní společnosti
* Komunikativní znalost anglického jazyka
* Zkušenosti s montážními procesy – výhodou
* Komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme


* Zajímavé finanční ohodnocení
* Zázemí mezinárodního koncernu
* 5 týdnů dovolené
* Roční bonusy
* Příspěvek na stravování

* Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 45.000,- Kč až 60.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Procesní inžnýr v montážních provozech


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEduard Frey
Telefon00420775787242
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci