Servisní technik - Praha 3

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik - Praha 3. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.12.2016   ID: 1149131

Požadujeme

Servisní technik - Praha
Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá projekcí, dovozem, distribucí, servisem a technickou podporou elektrické požární signalizace a slaboproudých systémů, hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: Servisní technik

Náplň práce:
• Opravy, seřizování, údržba a zkoušení elektrických, elektromechanických a elektronických částí instalovaných bezpečnostních technologií u klientů
• Vykonávání úkonů v rámci celé ČR
• Vedení agendy ohledně zakázky

Požadujeme:
• SŠ vzdělání případně výuční list v oboru elektro, v oboru mechanik, mechatronik, elektronik – výhodou
• Praxe v oboru – výhodou
• Vyhl. 50/1978 Sb. §5,6
• Znalost systému EPS, EZS (PZTS), EVAK
• Znalost CCTV, SK a datových sítí LAN – výhodou
• Základní znalost AJ – výhodou
• Ochotu cestovat a časovou flexibilitu
• Týmovou spolupráci
• Uživatelskou znalost práce na PC
• ŘP sk. B
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
• Zajímavou práci na HPP ve stabilní české firmě s 20-letou tradicí na trhu
• Motivující platové ohodnocení (fix + bonusy)
• Možnost využití firemního vozidla i pro soukromé účely
• Firmou hrazené volání
• Notebook
• Proplácení přesčasu
• Příspěvek na dovolenou
• Diety v případě služebních cest
• Možnost karierního postupu
• Odborné zaučení a podporu kolegů
• Pravidelné odborné vzdělávání
• Firmou hrazené jazykové vzdělávání
• Firemní akce a team-buildingy
• Zázemí firmy rodinného typu
• Nástup – dle dohody
• Místo výkonu: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Servisní technik - Praha 3

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant