Lakýrník – 1 směna, i bez zkušeností Bystřice nad Perštejnem

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Lakýrník – 1 směna, i bez zkušeností. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Bystřice můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.1.2017   ID: 1149101

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: 15 000 - 20 000 Kč/mes.

Pro našeho klienta, průmyslovou lakovnu, která sídlí v Bystřici nad Pernštejnem, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lakýrník, i bez zkušeností.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

lakování velkých kusů základovou a povrchovou barvou
odstraňování a broušení starých nátěrů
maskování strojů a dílů před nátěrem
používání manipulační techniky
udržování pořádku na pracovišti
dodržování pravidel BOZP a PO
práce na jednu směnu s místem výkonu práce v Bystřici nad Pernštejnem

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má alespoň ukončené OU - vyučení v oboru lakýrník velkou výhodou, ale není podmínkou
je manuálně zručný, pracovitý a zodpovědný
při práci nepotřebuje neustálý dohled a je ochotný naučit se něco nového

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
platové ohodnocení dle vašich zkušeností s nárůstem po zapracování
Město: Bystřice nad Perštejnem

Doporučte pracovní pozici Lakýrník – 1 směna, i bez zkušeností Bystřice nad Perštejnem

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaIvana Pitrušková Gregovská
Mobil603877831