Brigáda Manipulant ve skladu

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Manipulant ve skladu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.1.2017   Značka: 1139171042   ID: 1148956

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň

Požadujeme

Job Description
BRIGÁDA NEJEN PRO STUDENTY

Chcete si přivydělat? Hledáte "kačku" na víc při studiu či hlavním pracovním poměru? Připojte se do týmu aktivních brigádníků!

CO VÁS ČEKÁ?

- obstarání chodu skladu

- manipulace s balíky pomocí VZV

- vykládka/nakládka u dopravců

- Lokalita Hradec Králové/Březhrad

- Ranní směny (4.00-7.00 hod, pondělí-pátek)

CO JE PRO?

- Dlouhodobá spolupráce

- Flexibilní pracovní doba

- Dohoda o pracovní činnosti

- Mzda od 90 Kč/hod

CO JE POTŘEBA?

- Fyzická zdatnost (vhodné pro muže)

- Pracovitost, spolehlivost

- Čistý trestní rejstřík

- Nadšení pro práci

- Platný průkaz VZV

URL

Doporučte pracovní pozici Brigáda Manipulant ve skladu

Kontakt

Název společnosti Randstad s.r.o. - pobočka Hradec Králové
UliceHavlíčkova 404
Město500 02 Hradec Králové
Telefon+420 495 518 741

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava
Brigády