Application Engineer - embedded SW Rožnov pod Radhoštěm + home office

Region: Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Application Engineer - embedded SW. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Rožnov pod Radhoštěm můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.7.2017   ID: 1148300

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Profil pracovní nabídky

Na této pozici bude působit v oddělení, které se zabývá podporou zákazníků především z oblasti automobilového průmyslu při využívání integrovaných vývojových prostředí ( IDE) pro embedded systémy.
Mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit řešení problémů zákazníků vzniklých při vývoji embedded SW v konkrétních vývojových prostředích, vývoj SW řešení a hledání work-arounds, spolupráce s design inženýry při odstraňování chyb, tvorba dokumentů pro školení ( aplikační poznámky a spolupráce s komunitou vývojářů)

Požadujeme


Profil pracovníka

Pozice je ideální pro vývojáře se znalostí programování v jazyce C/C++ bude výhodou, velkou výhodou budou zkušenosti s některým z uvedených vývojových prostředí ( Code Composer, DS-5, CodeWarrior apod.), není to však podmínkou a znalost AJ stačí na písemné technické úrovni s ochotou dále se vzdělávat.
Pokud se chcete podílet na vývoji IDE pro embedded systémy, vyvíjet řešení pro automotive zákazníky z
celého světa a získávat nové znalosti a zkušenosti, pak je nabídka určena především Vám.

Nabízíme


Nabídka zaměstnavatele

- Výborné zázemí pro vývojáře (technologické, časové)
- Další odborné vzdělávání, spolupráce s mentory a špičkovými odborníky v oboru
- Měsíčně vyplácená finanční podpora pro dojíždění nebo přestěhování do místa pracoviště – Rožnov pod Radhoštěm
- Možnost pracovat až polovinu pracovní doby v rámci home office
- Nadstandardní balík benefitů

Poznámka


Profil zaměstnavatele
Naším partnerem je společnost zabývající se vývojem polovodičových součástek, která má v České republice zastoupení zaměřené především na vývoj SW řešení. Od vývoje a podpory vývojových prostředí až po vývoj řešení pro zákazníky v oblasti automobilového průmyslu, spotřební elektroniky, telekomunikací apod.
Společnost dbá na odborný rozvoj svých zaměstnanců a zároveň prosazuje program work life balance.
Jak postupovat v případě zájmu

Pokud máte k uvedeným informacím jakékoliv dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.
V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu v anglické verzi. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.
Ihned po obdržení Vašeho životopisu se s Vámi obratem spojíme, abychom Vám mohli doplnit další podrobné informace a zjistit Vaše požadavky a představy.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Město: Rožnov pod Radhoštěm + home office
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Application Engineer - embedded SW Rožnov pod Radhoštěm + home office


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci