Lean/continuous improvement specialist Hustopeče

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Lean/continuous improvement specialist. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hustopeče můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.1.2017   ID: 1148253

Místo výkonu práce: Hustopeče
Termín nástupu: ihned nebo dle dohody
Finanční ohodnocení: motivující

Je vám blízká technika a máte dobré analytické myšlení?
Máte znalosti a zkušenosti s nástroji LEAN MANUFACTURING – CIP?
Rádi byste právě tyto dovednosti uplatnili a rozvinuli?

Zveme vás k zajímavé práci stálého zlepšování procesů v mezinárodní strojírenské firmě.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

zefektivňování procesů s využitím nástrojů a postupů nástrojů LEAN (TPM, SMED, 5S a další)
koordinace neustálého zlepšování výrobních i nevýrobních procesů
pravidelné meetingy při aplikování štíhlé výroby – organizace i vedení
spolupráce s kolegy z různých oddělení firmy – s vedoucími skladu, s plánovači, mistry, procesními inženýry atd.
zavádění a upravování interních standardů
administrativa a reporting úspor vyplývajících z navržených opatření

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technické oblasti
má již na obdobné pozici nějakou praxi – znalosti a zkušenosti s TPM, SMED, 5S
má komunikativní znalost anglického jazyka
je připravený zorganizovat i vést meetingy na různých úrovních a oblastech firmy
má dobrou znalost práce na PC a MS Office

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

příležitost rozvíjet svoje dovednosti a znalosti v rámci stabilní mezinárodní společnosti s nejvyššími standardy a kvalitní firemní kulturou
po zapracování zařazení do kvartálního bonusového systému
osvěžení na pracovišti
akce pro zaměstnance, akce pro děti
závodní stravování
zvýhodněné tarify od telefonního operátora
po dvou letech příspěvek na penzijní připojištění
dovolená navíc
oborová školení
smlouva na HPP
nástup možný ihned (nebo po ukončení výpovědní lhůty v předchozím zaměstnání)
Město: Hustopeče

Doporučte pracovní pozici Lean/continuous improvement specialist Hustopeče

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaMgr. Petr Nešpor
Telefon+420 604 209 286
Mobil777 013 379