Operátor/ka ve výrobě Hradec Králové

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor/ka ve výrobě. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.10.2016   Značka: 5-21-160830/DP   ID: 1147971

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Solidní výdělek je pro Vás prioritou, zároveň si práci nechcete nosit domů - chodit z ní včas, a vstřícné jednání ze strany zaměstnavatele je pro Vás jasná volba?

Máme pro Vás zaměstnání na v Hradci Králové, solidní pravidelný příjem a vstřícné jednání ze strany zaměstnavatele :-)

Baví Vás manuální práce - jste šikovní na ruční práce?

Máte možnost pracovat ve 3 směnném až nepřetržitém provozu?

Nabízíme práci v jedné z nejlépe placených výrobních společností v Hradci Králové, kde je další vidina zvýšení platu a dalších možných odměn, např. 13.tý plat formou měsíčních bonusů, měsíční odměny, stravenky, 5 týdnů dovolené, vynikající příplatky za směnnost.

Požadujeme


- manuální zručnost
- možnost pracovat na směny: 3 směnný až nepřetržitý provoz (7,5hodinové směny)
- spolehlivost a zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- pokud není přímá praxe z podobné výroby, může být i z korálkování, háčkování, pletení
- UBYTOVÁNÍ NEZAJIŠŤUJEME!!!
- nástup IHNED nebo DOHODOU

Nabízíme


Benefity:
- velmi slušný nástupní plat 15000-19000 Kč, ovlivníte směnností a po odpracovaném roce mzda stále stoupá k částce 23000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- 13.plat vyplácený každý měsíc v hodnotě 800-1500 Kč
- příplatky za směnnost - odpolední 8,50 Kč, noční 20 Kč, nepřetržitý provoz o víkendu 10% + 20 Kč (výrazná položka ve výplatní pásce)
- jistotu a velmi dobré zázemí zaměstnavatele s dlouhodobou činností v Hradci Králové
- práci v dosahu MHD Hradce Králové

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 78 - 112 CZK/hod
Město: Hradec Králové
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Operátor/ka ve výrobě Hradec Králové


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Hradec Kralové
UliceWonkova 385
Město500 02 Hradec Kralové
Jméno pracovníkaBisová Tereza
Telefon+ 420 495 213 748

Zařazeno v oborech:

Výroba, průmysl a energetika

Zobrazit / skrýt navigaci