Junior plánovač výroby

Region: Celá ČR

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Junior plánovač výroby. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12476   ID: 1147798

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máš vzdělání technického směru a nějakou zajímavou praxi? Umíš mluvit anglicky nebo německy a chtěl bys dostat šanci? Rád/a bys pracoval/a na pozici JUNIOR PLÁNOVAČ VÝROBY v Jihomoravském kraji? Pak už neváhej a pošli nám svůj životopis!

Mezinárodní výrobní společnost hledá kandidáty na pozici:

JUNIOR PLÁNOVAČ VÝROBY (20-27.000,-Kč)

* plánování výroby a stanovení priorit
* úprava výrobního plánu dle potřeb
* hlídání zakázek a termínů dodávek
* zjišťování dostupnosti materiálu
* komunikace s výrobou a dalšími odděleními

Požadujeme


* SŠ/VŠ technického zaměření
* anglický/německý jazyk - středně pokročilá úroveň
* praxi s plánováním výhodou
* ochotu rozvíjet se a pracovat na sobě
* kreativitu, logické myšlení, flexibilitu

Nabízíme


* zázemí úspěšné společnosti
* příspěvek na dopravu, závodní stravování
* 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy
* pružnou pracovní dobu
* možnost nástupu ihned

* Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 20.000,- Kč až 27.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Junior plánovač výroby


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Jana Bartoňová
Telefon00420777498776
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci