Inženýr výroby s aj/nj

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Inženýr výroby s aj/nj. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12456   ID: 1147579

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte vzdělání ve strojírenství případně v elektru? Získal jste praxi v oblasti výrobních technologií a zavádění nových výrobků? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce a chcete se podílet na vývoji a výzkumu v oblasti nejmodernějších technologií?
Pak hledáme právě Vás!
Prestižní výborní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad INŽENÝRA VÝROBY S AJ/NJ.

* Zavádění technologických postupů pro výrobky
* Koordinace prototypové výroby
* Spolupráce s výzkumem a vývojem při zavádění procesů a technologií
* Dohled nad změnovým řízením

Požadujeme


* SŠ/VŠ strojírenského nebo elektro zaměření
* Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
* Zkušenosti v oblasti zavádění nových výrobků
* Flexibilitu a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme


* Zázemí prestižní mezinárodní společnosti
* Zajímavé finanční ohodnocení
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na jazykové kurzy

* Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 26.000,- Kč až 35.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Inženýr výroby s aj/nj


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEduard Frey
Telefon00420775787242
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci