Brigáda Práce z domu nebo Vaší kanceláře-přijem 8-12tis.měs Zlín,Kroměříž,Vsetín,Rožnov pod Radhoštěm,Uherský Brod,

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku brigády na pozici Práce z domu nebo Vaší kanceláře-přijem 8-12tis.měs. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Zlín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.10.2016   ID: 1147189

Brigáda zahrnuje následující pracovní náplň


Péče a komunikace s klienty, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, vedení týmu.

Požadujeme


Věk min. 23 let a více. Minimálně středoškolské vzdělání. Komunikativnost. Spolehlivost a zodpovědný přístup k práci. Organizační schopnosti.

Nabízíme


Nabízíme pozici klientského poradce/kyně. Uplatnění na několika úrovních. Možnost homeoffice. Využití PC a internetu na uživatelské úrovni. Flexibilní pracovní dobu. Vynikající finanční ohodnocení. Plné zaškolení na danou pozici.
Hledáme posily do našeho týmu, jak na HPČ s pracovní dobou 6 - 8 hod. denně, příjem od 25 tisíc měsíčně, tak na VPČ s flexibilní pracovní dobou 2 - 4 hod. denně s příjmem 8 - 12 tis. měsíčně.
Město: Zlín,Kroměříž,Vsetín,Rožnov pod Radhoštěm,Uherský Brod,
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Brigáda Práce z domu nebo Vaší kanceláře-přijem 8-12tis.měs Zlín,Kroměříž,Vsetín,Rožnov pod Radhoštěm,Uherský Brod,


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Klára Steklá
Město47124 Mimoň
Jméno pracovníkaKlára Steklá
Mobil774544239

Zobrazit / skrýt navigaci