Projektový inženýr Jirkov

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Projektový inženýr. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Jirkov můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 9.9.2016   Značka: 8-30-215340/DP   ID: 1146523

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Hledá se samostatný projektový inženýr pro menší rodinnou společnost.

Budete si sám řídit úplně celý projekt. Rozvíjet spolupráci se zákazníky, řešit vše ohledně forem a spolupracovat s dalšími odděleními.

Požadujeme


- technická znalost výrobních procesů
- zákl. znalost zobrazovacích systémů na 3D data (Delcam powershape)
- znalost APQP a PPAP
- zkušenosti s řízením projeků
- techncké vzdělání
- AJ slovem i písmem!

Nabízíme


Benefity:
- přátelské rodinné prostředí
- stravenky v hodnotě 60 Kč
- pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy
- po 3 letech u společnosti dovolená navíc

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Jirkov
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Projektový inženýr Jirkov


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Ústí nad Labem
UliceDlouhá 239/9
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaDanyiová Kateřina
Telefon+ 420 417 662 810

Zobrazit / skrýt navigaci