Specialista zákaznického servisu s AJ okres Hradec Králové

Region: Královéhradecký, Pardubický

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Specialista zákaznického servisu s AJ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.1.2017   Značka: PV   ID: 1146403

Požadujeme

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost v okolí Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pozici

CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

Požadavky:
- SŠ/ VŠ vzdělání
- min. 2 roky zkušeností v oblasti zákaznického servisu, logistiky, plánování výroby či nákupu
- anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
- další jazyk výhodou
- znalost systému SAP či jiného podnikového informačního systému
- výborné komunikační dovednosti
- schopnost samostatné a nezávislé práce
- chuť pracovat v mezinárodním týmu
- znalost MS Office

Náplň práce:
- zpracování, sledování a kontrola objednávek v SAP
- zajištění správného plnění objednávky až po dopravu a fakturaci
- řízení a koordinace zákaznických požadavků
- aktualizace zákaznických dat v systému CRM
- péče o vztahy se zákazníky, prodejci, nákupem, výrobou a logistikou
- rychlá reakce na zákaznické reklamace a okamžité iniciování kroků k nápravě
- zpracovávání dobropisů a vrubopisů

Nabízíme:
- práci v prosperující nadnárodní společnosti
- nadprůměrné platové ohodnocení
- zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu
- zaměstnanecké benefity
- nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu zaslat email , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Hradec Králové

Doporučte pracovní pozici Specialista zákaznického servisu s AJ okres Hradec Králové

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671