Člen konstruKčního týmu

Region: Středočeský, Ústecký, Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Člen konstruKčního týmu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 12416   ID: 1146299

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste zapálen do automobilového průmyslu? Chcete se podílet na vývoji a každodenně využívat anglický nebo německý jazyk? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodně uznávaná společnost v oblasti automotive hledá člena týmu na pozici:

ČLEN KONSTRUKČNÍHO TÝMU (40-45.000,- Kč)

* správa a úprava 3D technické dokumentace
* úzká spolupráce s členy týmu
* úprava výkresů dle požadavků klienta
* každodenní využití angličtiny/němčiny

Požadujeme


* SŠ/VŠ technického zaměření
* anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
* zkušenosti z automobilového průmyslu
* zkušenosti s plasty
* znalost programu CATIA – výhodou

Nabízíme


* práci ve stabilní společnosti
* jazykové kurzy
* podporu kolegů a týmovou práci
* místo výkonu: Liberecký kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 40.000,- Kč až 45.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Člen konstruKčního týmu


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Praha
UliceNa Poříčí 17
Město110 00 Praha
Jméno pracovníkaFilip Rampák
Telefon00420775787064

Zařazeno v oborech:

Strojírenství

Zobrazit / skrýt navigaci