Technický Manager Havlíčkův Brod

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technický Manager Havlíčkův Brod. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Havlíčkův Brod můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1145956

Požadujeme

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá průmyslovou výrobou a inženýrstvím, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický Manager Havlíčkův Brod

Požadujeme:
• VŠ nebo SŠ vzdělání s maturitou - technického směru (strojní, elektro)
• 3 roky praxe na pozici vedoucího týmů strojních nebo elektro projektantů
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni – C1
• Základní znalost pivovarské, chemické nebo farmaceutické technologie
• Pokročilá znalost – MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), MS Project
• Základní znalost AutoCadu
• Výhodou: Znalost AutoCad Inventor, E-plan, Siemens TIA portal, Siemens STEP7
• Bydliště max. 50 km od Havlíčkova Brodu

Náplň práce:
• Vedení týmu, příprava a kontrola dokumentace, vyhodnocování zakázek, práce na projektech
• Účast na FAT a SAT
• Technická podpora prodeje, koordinace servisních zásahů
• Účast při návrhu technického řešení projektu
• Kontrola a zpracování technické a projektové dokumentace
• Příprava poptávkového a nabídkového řízení, vedení realizační části projektu
• Účast při uvádění technologických zařízení do provozu v ČR i zahraničí
• Provádění servisní činnosti a auditů
• Zajištění objednání potřebného materiálu a součástek
• Vedení a vyhodnocování výběrových řízení
• Komunikace s dodavateli a zákazníky, kooperace s technickým oddělením a výrobou
• Účast na interních a externích poradách
• Pravidelné vykazování práce

Nabízíme:
• Práci na HPP
• Benefity – Mobil, Notebook, Automobil, příspěvek na stravování, odborné školení
• Možnost jazykového vzdělávání
• Kulturní a společenské akce
• Roční bonus dle prosperity firmy
• Místo výkonu práce – Havlíčkův Brod
• Platové ohodnocení: 40.000 – 65.000,- měsíčně/hrubého

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu zaslat email. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!
Město: Havlíčkův Brod

Doporučte pracovní pozici Technický Manager Havlíčkův Brod

Kontakt

Název společnosti PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
UliceNa Kozačce 1289/7
Město120 00 Praha 2 - Vinohrady
Jméno pracovníkapersonální konzultant