Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm

Region: Jihomoravský, Moravskoslezský, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.7.2017   ID: 1144978

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Profil pozice

Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. pomáhá jednomu se svých partnerů při rozvoji vývojového týmu, který se zaměřuje na vývoj RTOS operačních systémů, vývojem frameworku pro multicore komunikaci a vývojem crypto driverů. Naším partnerem je společnost zabývající se vývojem polovodičových součástek, která má v ČR vývojové centrum zaměřené na vývoj komplexních SW řešení pro různá průmysloví odvětví, postavených na konkrétních polovodičových součástkách.
V rámci týmu se budete podílet na realizaci projektů, jejichž cílem je vytvářet stabilní a uživatelsky přívětivé prostředí, které vývojáře bude motivovat k využití součástek v jednotlivých řešeních.

Požadujeme


Profil pracovníka

Tato nabídka je ideální pro absolventy VŠ s kratšími zkušenostmi při studiu i zkušené vývojáře se znalostí vývoje embedded SW v jazyce C/C++. Výhodou je znalost ARM architektury a zkušenosti s RTOS systémy.
Pokud se chcete odborně rozvíjet, oceníte pomoc technických mentorů a chcete pracovat na mezinárodních projektech, pak je tato nabídka určena především Vám.

Nabízíme


Zaměstnavatel Vám umožní rozvíjet své odborné znalosti při práci na celosvětových projektech, pomůže Vám zlepšovat Vaše jazykové znalosti, umožní Vám pracovat z domova až polovinu pracovní doby, případně Vám vyplatí každý měsíc příspěvek na dojíždění nebo přestěhování do místa pracoviště a nabídne Vám další nadstandardní benefity.

Místo pracoviště je Brno, nebo Rožnov pod Radhoštěm
Termín nástupu je možný po dohodě, nebo ihned

Poznámka


Jak postupovat v případě zájmu

Pokud máte k uvedeným informacím jakékoliv dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.
V případě, že Vás výše uvedená nabídka zaujala, prosíme Vás o zaslání Vašeho životopisu v anglickém jazyce. K životopisu prosím připojte svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů. Text souhlasu se zpracováním osobních údajů naleznete níže. Prosíme Vás o jeho pozorné přečtení a jeho vložení do Vašeho emailu či dopisu. V případě, že tento souhlas ve svém emailu či dopisu neuvedete, nemůžeme Vás bohužel zařadit do výběrového řízení.
Ihned po obdržení Vašeho životopisu se s Vámi obratem spojíme, abychom Vám mohli doplnit další podrobné informace a zjistit Vaše požadavky a představy.

Souhlasím, aby společnost SIMPLEX Czech s.r.o., Na Hroudě 24/3317 ( dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to až do odvolání písemnou formou. Společnost SIMPLEX Czech s.r.o. může při zpracování mých osobních údajů tyto údaje ukládat, vyhledávat, třídit, poskytovat třetím osobám, jejichž totožnost je mně povinna sdělit a likvidovat. Potvrzuji, že jsem se obeznámil/a se svými právy v souvislosti s přístupem k osobním údajům a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.
Město: Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm
Klient: SIMPLEX Czech s.r.o.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Embedded SW Engineer - vhodné i pro absolventy VŠ Brno nebo Rožnov pod Radhoštěm


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Simplex Czech s.r.o.
UliceNa Hroudě 24/3317
Město100 00 Praha 10
Jméno pracovníkaPersonální konzultant
Telefon+420 224 266 042

Zobrazit / skrýt navigaci