Seřizovač vstřikolisů – motivující mzda

Region: Olomoucký, Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Seřizovač vstřikolisů – motivující mzda. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 1281   ID: 1143997

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti s obsluhou a seřizováním vstřikovacích lisů? Hledáte zaměstnavatele, který dokáže šikovného zaměstnance ocenit? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka!

Mezinárodní společnost s významným postavením na tuzemském i zahraničním trhu, působící v oblasti automotive, hledá do svého týmu vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ – MOTIVUJÍCÍ MZDA

* seřízení a obsluha vstřikovacího lisu
* provádění preventivní údržby těchto strojů
* zodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů
* dokumentace veškerých zmetků a odstávek ve výrobě
* komunikace s ostatními vnitropodnikovými subjekty

Požadujeme


* SOU/SŠ technického zaměření (Provozní technika, Mechanik-seřizovač)
* zkušenosti se vstřikováním plastů podmínkou
* zodpovědný přístup k práci, časová flexibilita
* komunikativnost, týmového ducha

Nabízíme


* zázemí úspěšné zahraniční společnosti
* motivující finanční ohodnocení závislé na praxi uchazeče
* odborné vzdělávání
* možnost profesního růstu
* místo výkonu práce na Olomoucku.

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 0,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Seřizovač vstřikolisů – motivující mzda


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Martina Malečková
Telefon00420775787777

Zobrazit / skrýt navigaci