Referent zákaznického servisu s maďarštinou okres Hradec Králové

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Referent zákaznického servisu s maďarštinou. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Hradec Králové můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 30.12.2016   Značka: PV   ID: 1143684

Požadujeme

Ovládáte maďarský a anglický jazyk a přejete si jejich znalost zúročit a denně využívat?
Baví Vás komunikace s lidmi a práce s počítačem?
Láká Vás prostředí mezinárodní společnosti?

Pak hledáme právě Vás!

Pro stabilní a silnou mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici
REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S MAĎARŠTINOU

Očekáváme:
• SŠ vzdělání
• aktivní znalost maďarského jazyka podmínkou
• středně pokročilá znalost anglického jazyka výhodou
• znalost práce na PC
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• týmovost, schopnost rozhodování, aktivní přístup

Náplň práce:
• kompletní koordinace zakázek
• koordinace splnění termínů a koordinace exportu
• zajištění styku se zákazníkem
• aktivní spolupráce s logistickým a obchodním teamem
• aktivní řešení veškerých problémů souvisejících s dodávkami zákazníkovi
• zodpovědnost za včasná a správná data v informačním systému

Nabízíme:
• zajímavou práci v perspektivní společnosti
• zázemí zahraniční stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení,
• řadu zaměstnaneckých výhod
• práci v mladém kolektivu
• nástup možný ihned

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu zaslat email , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: okres Hradec Králové

Doporučte pracovní pozici Referent zákaznického servisu s maďarštinou okres Hradec Králové

Kontakt

Název společnosti Adecco Hradec Králové
UliceŠimkova 1124/2b
Město500 03 Hradec Králové
Jméno pracovníkaPetra Vítová
Telefon495 514 353
Mobil725 562 671