Servisní technik - elektro

Region: Jihočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Servisní technik - elektro. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12269   ID: 1143593

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Chcete pracovat jako Servisní technik a během své praxe jste se již setkali s údržbou nebo servisem klimatizací nebo chladících boxů? Baví Vám cestovat po ČR a řešit nejrůznější závady? Pokud jsou Vaše odpovědi "ano" pak odpovězte na nabídku SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO právě teď!

Úspěšná společnost hledá posilu do týmu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO (25 - 35 000,- Kč)

* řešení závad na daných zařízeních
* časté výjezdy k zákazníkům po celé ČR
* servisní podpora pro zákazníky
* telefonická komunikace se zákazníky
* účast na školeních a kurzech

Požadujeme


* SOU/SŠ v oboru elektro
* min. 1 rok praxi s chladicím zařízením
* platná vyhláška 50 §6
* znalosti v oblasti elektroniky, mechaniky
* samostatnost, komunikativnost
* řidičský průkaz sk. B

Nabízíme


* zázemí úspěšné společnosti
* 5 týdnů dovolené
* mobilní telefon k soukromým účelům
* firemní stravování
* profesní růst
* místo výkonu práce: jižní čechy

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 25.000,- Kč až 31.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Servisní technik - elektro


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Vladimíra Marková
Telefon00420775474385
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci