Operátor výroby - Brno-Modřice - 19 000 Kč + 13. plat

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Operátor výroby - Brno-Modřice - 19 000 Kč + 13. plat. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Brno můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 19.12.2016   Značka: eva   ID: 1142807

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se lisováním technických plastů pro automobilový průmysl, hledáme nové pracovníky do výroby v Modřicích s nástupem IHNED.

Náplň práce
- obsluha lisovacího stroje, zpracování plastových výlisků
- manipulace s komponenty a hotovými výlisky

Požadujeme

- manuální zručnost a zodpovědnost za provedenou práci
- dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
- ochota pracovat v třísměnném provozu nebo nepřetržitém provozu
- minimálně základní vzdělání
- praxe v dílenské/montážní výrobě (výhodou)

Nabízíme

* hrubá mzda je 18 000 Kč/měsíc + po třech měsících 19 000 Kč/měsíčně - možnost dostat se až na 22 000 Kč

+ příplatky dle zákona
+ stravenky

- třísměnný provoz (7,5 hodinové směny): ranní od 6 do 14 hod., odpolední od 14 do 22 hod. a noční od 22 do 6 hod.
- nepřetržitý provoz (11 hodinové směny): denní od 6 do 18 hod., noční od 18 do 6 hod. dle směnného kalendáře

- nárok na dovolenou: 4 týdny
- práci na hlavní pracovní poměr, nástup ihned
- zázemí velké stabilní společnosti
Město: Brno

Doporučte pracovní pozici Operátor výroby - Brno-Modřice - 19 000 Kč + 13. plat

Kontakt

Název společnosti Adecco Brno
UlicePekařská 72
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaEva Horká
Mobil602590726