Pracovník skladu - týniště nad Orlicí - až 21500,-

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Pracovník skladu - týniště nad Orlicí - až 21500,-. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 27.8.2016   Značka: 5-11-183011/DP   ID: 1142519

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pro společnost z Týniště nad Orlicí hledáme do skladu s elektronikou šikovné zaměstnance, kteří se nebojí pracovat!

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu (6-15 a 15-24:00) od pondělí do pátku na HPP

Hledáme tyto pozice:

Pracovnice expedice (18 000,-) - příjem a výdej zboží, expedice balíkových zásilek, obsluha manipulační techniky, kompletace zboží s návodem a záručním listem.

Skladník (20 500,-) - vykládka a nakládka vozidel, bezpečné uskladnění zboží na určenou pozici pomocí manipulační techniky.

Přejímací technik (21 500,-) - práce na jednu směnu, příjem a zaskladnění zboží, kontrola zboží proti dodacímu listu, tisk a polepování EAN kódů, inventury zboží, přebírání balíků a potvrzování soupisek zboží.

Pomocník skladu (17 500,-) - skládání zboží při příjmu zboží, třídění zboží při příjmu, úklid ramp a skladu.

Požadujeme


- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směny
- čistý trestní rejstřík
- časová flexibilita

Nabízíme


Benefity:
- práci v příjemném mladém kolektivu
- možnost školení
- příležitost k osobnímu růstu i profesnímu postupu
- motivační platové ohodnocení

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: 17500 - 21500 CZK/m
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Pracovník skladu - týniště nad Orlicí - až 21500,-


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Hradec Kralové
UliceWonkova 385
Město500 02 Hradec Kralové
Jméno pracovníkaŘíha Luboš
Telefon+ 420 495 213 748

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava

Zobrazit / skrýt navigaci