Nákupčí – výrobní společnost

Region: Královéhradecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Nákupčí – výrobní společnost. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12290   ID: 1142049

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte již několikaletou praxi na pozici Nákupčího a chcete se ve své profesní kariéře posunout zase o kousek dál? Baví Vás organizovat si svou práci podle sebe? Nebráníte se zahraničním služebním cestám? Pak pro Vás máme velice zajímavou pracovní nabídku!
Nadnárodní výrobní koncern Vám nabízí volné místo:

NÁKUPČÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

* hodnocení a zpracovávání nabídek
* uzavírání nových smluv a správa stávajících
* výběr vhodných dodavatelů
* spolupráce napříč celou společností + zahraniční závody

Požadujeme


* středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
* komunikativní znalost anglického jazyka – podmínkou
* dostatek nasbíraných zkušeností z obdobné pozice
* flexibilitu, dobré organizační schopnosti, dobrou sebeprezentaci

Nabízíme


* jedinečnou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
* závodní stravování, stravenky
* přátelský pracovní kolektiv
* možnost příspěvku na ubytování
* místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 45.000,- Kč až 75.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Nákupčí – výrobní společnost


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, s.r.o.
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaBlanka Kovandová
Telefon00420778434005
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci