Technolog vstřikování plastů

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog vstřikování plastů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12277   ID: 1141789

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte technické vzdělání a zkušenosti na pozici technologa se zaměřením na zpracování plastů? Hledáte novou profesní výzvu a chcete pracovat ve stabilní české společnosti? Láká Vás práce na pozici TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis!

Prosperující česká výrobní společnost hledá novou posilu svého týmu na pozici:


TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ (45-58.000,- Kč)

* zavádění nových technologií
* tvorba technologických postupů
* optimalizace procesů ve výrobě
* zkoušení forem, vzorkování
* podílení se na tvorbě cenových kalkulací
* spolupráce napříč společností

Požadujeme


* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* praxe jako technolog se zaměřením na plasty
* znalost anglického jazyka výhodou
* technické myšlení, samostatnost
* komunikativnost, technická zdatnost

Nabízíme


* zajímavá práce v perspektivní společnosti
* možnost seberealizace, osobního rozvoje
* odborné vzdělávání, závodní stravování
* firemní akce, příjemný kolektiv
* místo výkonu práce: Brno

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 45.000,- Kč až 58.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technolog vstřikování plastů


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Marcela Kudláčová
Telefon00420775474384
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci