Vedoucí týmu automotive

Region: Moravskoslezský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí týmu automotive. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 22.10.2016   Značka: 12252   ID: 1141276

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste zkušeným mistrem nebo team leaderem a chcete svou kariéru spojit se silným hráčem na trhu? Pokud umíte dodržovat výrobní procesy a vést k nim i Vám svěřené lidi, tak je tato nabídka určena právě Vám!!!

Automotive výrobní společnost hledá:

VEDOUCÍ TÝMU AUTOMOTIVE

* řízení týmu o cca 20ti lidech
* zaučování nově nastupujících zaměstnanců
* řízení směny po technické stránce – kontrola kvality, dodržování norem, spolupráce s technickým oddělením, reportování
* správa docházek a posuny podřízených

Požadujeme


* OU/ SOU/ SŠ
* zkušenosti s vedením týmu
* základní znalost anglického jazyka
* ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní, odpolední, noční)
* dobré organizační schopnosti
* schopnost zvládání nepředpokládaných situací

Nabízíme


* práci pro stabilní výrobní společnost
* zajímavé finanční hodnocení Vašich výkonů
* možnost výběru speciálních kurzů
* zajištění jídla zaměstnavatelem
* dotace na cestování do práce
* možnost kariérního růstu

* místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 24.000,- Kč až 28.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Vedoucí týmu automotive


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Ostrava
UliceJurečkova 1811/18
Město702 00 Ostrava
Jméno pracovníkaJakub Marko
Telefon00420734713290

Zobrazit / skrýt navigaci