Svařovna- operátor výroby tpca Kolín

Region: Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Svařovna- operátor výroby tpca Kolín. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Kolín můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.8.2016   Značka: MP 7514   ID: 1141252

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jaká práce na Tebe čeká?

Automobily u nás vyrábíme od A do Z. Konkrétně na svařovně budeš odpovědný za sváření a kompletaci dílčích částí automobilu. Na nic nečekej a přidej se do našeho úspěšného a rostoucího kolektivu automobilky, které na jejich zaměstnancích záleží.

Požadujeme


Jestli se nebojíš práce, tak neváhej a pošli svůj životopis! Aktuálně uplatníme všechny zručné a flexibilní kandidáty. Nemusíš se bát, že budeš jen tak „vhozen do vody", protože pro Tebe máme připravené kvalitní zaškolení. Předešlé zkušenosti ze svařovny a svářečský průkaz výhodou.

Nabízíme


Kromě nadstandardního výdělku až 29 100 Kč dostaneš:

– čas na regeneraci díky týdnu dovolené navíc
– Máš rád dobrou hudbu? Každý rok pořádáme TPCA Beatfest a další firemní a teambuildingové akce, kde poznáš své kolegy a nadřízené i z jiného pohledu a odpočineš si.
– ušetříš i díky dotovanému závodnímu stravování, kdy Tě teplé jídlo vyjde na 27 Kč. V prostorách automobilky jsou též vybavené odpočinkové zóny s dotovanou kávou
– pro případ nemoci nadstandardní lékařskou péči včetně očkování, zubaře či fyzioterapie
– zdarma pracovní obuv a oblečení
– MHD na směny zajištěna
Pokud nejsi přímo z kolínského regionu, máme pro Tebe možnost ubytování s příspěvkem 2000 Kč od zaměstnavatele. Po odpracování půl roku můžeš žádat o městský byt.
Jestli máš ještě nějaké dotazy, kontaktuj nás na telefonním čísle 226 254 951, e-mailu zaslat email či se zastav na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí 75.
Těšíme se na Tebe!
Město: Ovčáry u Kolína
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Svařovna- operátor výroby tpca Kolín


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaJiří Havránek
Telefon+420 601 322 946

Zobrazit / skrýt navigaci