Nenáročná práce a příjemná odměna ve Slatině

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Nenáročná práce a příjemná odměna ve Slatině. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 24.8.2016   Značka: MP 7522   ID: 1141245

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jedná se o různorodou manuální práci ve výrobě (kompletace a balení výrobků). Práce není náročná a rádi Vás na ni zaškolíme :)

Požadujeme


Práce je vhodná jak pro muže, tak i ženy. Ani věk a praxe u nás není rozhodující – dáme příležitost všem, kteří chtějí pracovat na HPP a vyhovuje jim práce ve 3-směnném provozu.
 

Nabízíme


Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí až 20.700 Kč. Široká škála bonusů (docházkový bonus, nadstandardní příplatky za směnnost, týden dovolené navíc, stravenky hrazené v plné výši, příspěvky na OOPP, hrazená vstupní lékařská prohlídka). A to co Vám dále můžeme nabídnout je čisté a moderní prostředí,zázemí stabilní firmy a hlavně spolupráci, při které věříme, že bude silná a dlouhodobá.
Zašlete nám svůj životopis e-mailem na: zaslat email či odpovědním formulářem. Můžete se s námi spojit telefonicky: 226 254 964 nebo se za námi rovnou zastavit na pobočce: Orlí 3, Brno.
Těšíme se na Vás!
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Nenáročná práce a příjemná odměna ve Slatině


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zobrazit / skrýt navigaci