Lákavá nabídka práce za příjemnou mzdu ve skladu

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Lákavá nabídka práce za příjemnou mzdu ve skladu. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.8.2016   Značka: MP 7491   ID: 1140883

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Budete pracovat v oddělení expedice náhradních dílů. Tedy Vaší náplní práce budou běžné skladové operace – příjem zboží, vychystávání zásilek, práce se čtecím zařízením apod.

Požadujeme


Požadujeme od Vás docházku na 3-směnný provoz (PO-PÁ + jedna sobotní směna v měsíci). Do karet Vám může hrát skutečnost, že umíte ovládat čtecí zařízení, ale není to podmínkou. Rádi mezi sebe přijmeme jak zkušené skladníky, tak i absolventy bez praxe. Vše Vám pečlivě vysvětlíme a naučíme, aby Váš nástup do nového zaměstnání probíhal v přátelském a klidném duchu.

Nabízíme


Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí 21.000 Kč. Pracujte na místě, kde si váží svých zaměstnanců a uznávají filozofii, že dobře fungující a prosperující společnost nemůže existovat bez spokojených zaměstnanců, kteří ji utvářejí.
Zašlete nám svůj životopis e-mailem na: zaslat email či odpovědním formulářem. Nebo se s námi spojte telefonicky: 226 254 968.
Těšíme se na Vás!
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Lákavá nabídka práce za příjemnou mzdu ve skladu


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zařazeno v oborech:

Logistika a doprava

Zobrazit / skrýt navigaci