Strojní konstruktér/ka Veselí nad Moravou

Region: Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Strojní konstruktér/ka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Veselí nad Moravou můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.8.2016   Značka: 10-30-212220/DP   ID: 1140771

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme pracovníka na pozici KONSTRUKTÉR/KA. Máte praxi v oblasti konstrukce a hledáte novou výzvu? Pak je zde šance právě pro Vás!

Vaší náplní práce bude:
* práce na zákaznických projektech
* návrh a tvorba konstrukční dokumentace dle potřeb a specifikací zákazníka
* konstrukce ve 3D prostředí

Požadujeme


* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* praxe v oblasti strojní konstrukce
* komunikativní znalost anglického jazyka
* znalost dalšího jazyka výhodou
* znalost konstrukce ve 3D

Nabízíme


Benefity:
* stravenky
* zajímavé platové ohodnocení
* práce v moderním prostředí
* zajímavé mezinárodní projekty
* firemní vzdělávání

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím přímo svého konzultanta (ideálně emailem).Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.
Plat: Plat: dohodou
Město: Veselí nad Moravou
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Strojní konstruktér/ka Veselí nad Moravou


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Grafton Recruitment Zlín
UliceTřída Tomáše Bati 1545
Město760 01 Zlín
Jméno pracovníkaKantorova Gabriela
Telefon+ 420 573 902 930

Zobrazit / skrýt navigaci