Příležitost pro obchodníky

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Příležitost pro obchodníky. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 18.8.2016   Značka: MP 7438   ID: 1139664

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Co bude Vaším úkolem?
Budete spravovat svěřené portfolio zákazníků a přitom vyhledávat a získávat nové obchodní příležitosti. Celý den strávíte schůzkami u klientů, na kterých budete rozvíjet a udržovat vzájemnou spolupráci. K dispozici budete mít služební automobil, který bude zároveň Vaší kanceláří.

Požadujeme


Co umíte?
Máte zkušenosti z pozice obchodního zástupce alespoň dva roky, rádi komunikujete a jednáte s klienty na profesionální úrovni. Vaše vystupování je reprezentativní a úsměv Vám nechybí za každé situace. Vlastníte řidičský průkaz a maturitní vysvědčení. Jste časově flexibilní a motivovaní pro práci obchodníka.

Nabízíme


Co Vám za to nabízíme?
Jedinečnou příležitost být úspěšný obchodník a být za to ohodnocen atraktivní finanční částkou. Možnost kariérně vyrůst a získávat stále nové zkušenosti a podněty k vlastnímu rozvoji. Dynamický a inspirativní tým přátelských kolegů.
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Příležitost pro obchodníky


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaPetra Hřebcová
Telefon733532544

Zařazeno v oborech:

Obchod-prodej

Zobrazit / skrýt navigaci