Zkušební technik - elektro

Region: Vysočina

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Zkušební technik - elektro. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12192   ID: 1139354

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste elektrotechnikem, který hledá novou práci a baví Vás zkoušet vodivost, izolace a další vlastnosti na elektromateriálu a součástkách? Nebojíte se větší zodpovědnosti a chcete pracovat pro úspěšnou strojírenskou společnost na Žďársku (Vysočina)? Pak reagujte na pracovní pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK – ELEKTRO ještě dnes!

Úspěšná strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

ZKUŠEBNÍ TECHNIK - ELEKTRO (20 – 25 000,- Kč)

* Provádění zkoušek vodivosti, izolace apod.
* Kontrola kvality mechanických a elektrických vlastností
* Spolupráce s oddělením kvality a výroby
* Vyhodnocování naměřených hodnot dle ISO norem
* Práce v nepřetržitém provozu (krátký/dlouhý týden)

Požadujeme


* SOÚ/SŠ v oboru elektro
* Praxe na obdobné pozici výhodou
* Vyhláška 50 min. §5 podmínkou
* Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
* Zodpovědnou a samostatnou osobnost

Nabízíme


* Práci v úspěšné strojírenské společnosti
* Týden dovolené navíc
* Firemní stravování
* Finanční odměny
* Možnost kariérního a profesního růstu
* Místo výkonu práce: Žďársko (Vysočina)

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 20.000,- Kč až 25.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Zkušební technik - elektro


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Jakub Mladonický
Telefon00420775474382
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci