Společně k výšinám za super odměnu-Letiště Václava Havla v Praze

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Společně k výšinám za super odměnu-Letiště Václava Havla v Praze. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 16.8.2016   Značka: MP 5152   ID: 1138992

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Určitě to znáš.. zdržení letadla není nic příjemného :/ Když to není kvůli počasí, což nikdo samozřejmě neovlivní... tak díky pracovníkům, kteří nestíhají nakládat kufry cestujícím..což v tomto případě TY už změnit můžeš. Tvou náplní práce by bylo nakládání a vykládání zavazadel, zboží a pak bys jej převážel právě tím motorovým vozíkem do příletové haly letiště.

Požadujeme


Jedná se o letiště, tudíž o prostředí se zvýšenou bezpečností..překvapivě tedy vyžadujeme tvou trestní bezúhonnost. Budeš manipulovat se zavazadly a sám určitě víš, že povolený váhový limit kufru plní každý do posledního kilogramu..tudíž požadujeme dobrý zdravotní stav,aby tě váha kufrů nezlomila.

Nabízíme


Za to vše ti nabízíme hvězdnou finanční odměnu. Budeš začínat na pozici manipulačního dělníka, kde tě odměníme 145 kč/hod. Jakmile se zaučíš, pustíme tě k těm motorovým vozíkům a zvýšíme odměnu na 155 Kč/hod. Upozorňuji ale na to, že směny jsou krátkodobějšího charakteru, a to v rozsahu 0,5 - 3,5 hodiny. Směny jde samozřejmě propojovat. Brigáda je proto vhodná pro vysokoškoláky, kteří si chtějí hezky vydělat a pro všechny, kteří jsou flexibilní.
Zašlete nám svůj životopis e-mailem na: zaslat email či odpovědním formulářem nebo se s námi spojte telefonicky: 226 254 957.
Těšíme se na Vaše reakce!
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Společně k výšinám za super odměnu-Letiště Václava Havla v Praze


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti MANPOWER, s.r.o.
UliceNa Florenci 2116/15
Město110 00 Praha 1
Jméno pracovníkaŠtěpánka Dvořáková
Telefon+420 601 322 946

Zařazeno v oborech:

Ostatní

Zobrazit / skrýt navigaci