Personální Konzultant/ka Praha 4 - Míchle

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Personální Konzultant/ka. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 17.1.2017   ID: 1138479

Do naší personální agentury, která již 11 let poskytuje společnostem personální služby, se sídlem na Praze 4 - Michle, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Personální konzultant.

Náplň práce:

- tvorba inzerátů a jejich vkládání na pracovní portály
- selekce došlých životopisů
- aktivní vyhledávání a oslovování kandidátů z databáze
- telefonické kontaktování uchazečů
- vedení pohovorů s vybranými uchazeči
- komunikace se zákazníky ohledně:
zadání nových pozic
zasílání životopisů vhodných kandidátů a jejich charakteristik
domlouvání pohovorů s kompetentními manažery ve společnostech
zjišťování zpětných vazeb na základě absolvovaných pohovorů
informování kandidátů
- správa databáze kandidátů
- podklady pro fakturaci
- účast na jednáních s novými zákazníky
- průběžné návštěvy stávajících zákazníků v případě potřeby

Požadujeme

Co požadujeme:

- SŠ, VŠ vzdělání
- praxi nejlépe z personální agentury nebo z pozice v oddělení HR
- znalost AJ - výhodou
- znalost práce na PC
- zodpovědnost a spolehlivost, pracovní nasazení
- schopnost samostatného vedení výběrového řízení
- zájem o obor, o nové trendy, kreativita
- ŘP sk. B

Nabízíme

Co nabízíme:

- samostatnou, různorodou práci
- práce na ŽL, popř. na HPP
- nástup možný ihned nebo dohodou
- finanční ohodnocení dle dohody

Poznámka

V případě zájmu zašlete svůj životopis nejlépe i s fotografií na email: zaslat email. S případnými dotazy se na nás můžete obrátit telefonicky na tel.: 777 669 412 a 222 314 369.
Plat: dle dohody
Město: Praha 4 - Míchle
Klient: Maxijob

Doporučte pracovní pozici Personální Konzultant/ka Praha 4 - Míchle

Kontakt

Název společnosti MaxiJOB
UliceMichelská 966/74
Město141 00 Praha 4 - Michle
Jméno pracovníkaDana Dvořáková
Telefon222314369
Mobil776669412

Zařazeno v oborech:

Personalistika a lidské zdroje