C# vývoj v bezpečnosti dopravy

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici C# vývoj v bezpečnosti dopravy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 12165   ID: 1138299

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti s vývojem v C#? Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí malého týmu 5-6 vývojářů a být důležitou součástí mezinárodního projektu?

Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v AJ ještě dnes!

* Vývoj .NET 4.5 aplikací
* Agilní vývoj systémů v oblasti bezpečnosti dopravy
* Návrh a vývoj back-office systémů
* Tvorba technické dokumentace

Požadujeme


* Zkušenost se C# alespoň 3 roky
* Znalost práce ve WCF či WPF
* Středně pokročilá znalost anglického jazyka
* Zkušenost s agilním vývojem vítána
* Týmový duch a analytické schopnosti

Nabízíme


* 5 týdnů dovolené
* Práce v příjemném prostředí
* Práce na prestižních projektech
* Prostor pro invenci a změnu
* Denní komunikace v angličtině

*Lokalita: Praha

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 70.000,- Kč až 95.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici C# vývoj v bezpečnosti dopravy


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Praha
UliceNa Poříčí 17
Město110 00 Praha
Jméno pracovníkaBc. Markéta Málek
Telefon00420778407990

Zařazeno v oborech:

Informační technologie

Zobrazit / skrýt navigaci