Programátor CNC fréz a soustruhů

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Programátor CNC fréz a soustruhů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 12072   ID: 1136830

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Pohybujete se v oblasti třískového obrábění? Máte praxi s tehnologií obrábění a programováním CNC center? V tom případě je pro přesně tato pracovní nabídka!

Nadnárodní firma hledá kolegu na pozici:

PROGRAMÁTOR CNC FRÉZ A SOUSTRUHŮ

* návrh technologie pro výrobu obráběných dílů
* aktualizace technologických postupů
* podílení se na normování práce
* programování CNC
* podílení se na kalkulacích a kooperacích
* úzká spolupráce s výrobou
* kontakt se zákazníky

Požadujeme


* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti z obasti třískového obrábění
* schopnost pracovat s technickou dokumentací
* znalost tvorby postupů výroby třískově obráběných součástí na CNC frézovacích a soustružnických strojích (orientace v rámci rotačního obrábění)
* znalost programů: Siemens, Heidenhain, nebo Fanuc
* znalost CAD/CAM plikací
* povědomí o programovacím ISO kódu

Nabízíme


* zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
* práce s moderními technologiemi
* možnost vzdělávání a profesního růstu
* příjemné pracovní prostředí
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na stravování

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 0,- Kč až 0,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Programátor CNC fréz a soustruhů


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Jindřich Bláha
Telefon00420777498775

Zobrazit / skrýt navigaci