Procesní technolog

Region: Liberecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Procesní technolog. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12100   ID: 1136793

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Orientujete se v oblasti potravinářské technologie? Máte praxi s metodami průmyslového inženýrství? Jste týmový hráč, který rád komunikuje a hledá novou odbornou výzvu? Hledáte příjemné prostředí a tým profesionálů, kteří Vás někam posunou?

Potom pro Vás máme právě tuto příležitost! Mezinárodní společnost se silným postavením na trhu hledá do svých řad odborníka na pozici:

PROCESNÍ TECHNOLOG (20-35.000,-Kč)

* samostatné vedení projektů
* zlepšování procesů výroby
* využívání metod průmyslového inženýrství
* zavádění nových výrobků do praxe
* spolupráce se zahraničními kolegy

Požadujeme


* vysokoškolské vzdělání (chemie/potravinářství)
* znalost průmyslového inženýrství VÝHODOU
* anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
* samostatnost a týmového ducha
* řidičský průkaz sk. B

Nabízíme


* zajímavou a samostatnou práci
* motivující finanční ohodnocení
* zvýhodněné ubytování
* jazykové vzdělávání
* příspěvky na rekreaci

* místo pracoviště: Liberecký kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: www.acjobs.cz/aktualninabidka.php. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky. ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese www.acjobs.cz/registrace.php, kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 20.000,- Kč až 35.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Procesní technolog


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaIng. Kateřina Drábková
Telefon00420775787068
Mobil+ 420 734 713 298

Zařazeno v oborech:

Chemie a potravinářství

Zobrazit / skrýt navigaci