Inženýr kvality/ start-up Moravskoslezský kraj/Olomoucký kraj/Zlínský kraj

Region: Moravskoslezský, Olomoucký, Zlínský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Inženýr kvality/ start-up. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Olomouc můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 4.3.2017   ID: 1136037

Náplň práce
- zajišťování odpovídající kvality výrobků
- podílení se na nastavení procesů
- nápravná opatření, návrh zlepšení a reporting
- řešení neshod, implementace metod kvality, reklamace
- spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme

Máte zkušenosti v oblasti kvality a chcete se podílet na zajímavých projektech? Hledáte pozici s adekvátním finančním ohodnocením a možností rozvíjet svůj osobní potenciál?
Pro nově vznikající závod hledáme vhodného kandidáta na pozici Inženýra kvality.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici (automotive velkou výhodou)
- znalost nástrojů a metod kvality
- znalost ISO norem v automotive
- komunikativní znalost AJ (znalost dalšího jazyku výhodou)

Nabízíme

Nabízíme
- odpovídající mzdové ohodnocení
- stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti
- nové moderní pracovní prostředí
- motivační systém ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- příspěvek na dojíždění
- další firemní benefity

Poznámka

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na email. Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14ti dní, zřejmě jsme dali přednost jinému kandidátovi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html
Město: Moravskoslezský kraj/Olomoucký kraj/Zlínský kraj

Doporučte pracovní pozici Inženýr kvality/ start-up Moravskoslezský kraj/Olomoucký kraj/Zlínský kraj

Kontakt

Název společnosti Adecco Ostrava
UlicePoděbradova 7
Město702 00 Ostrava 1
Jméno pracovníkaNikol Bucharová
Telefon+420 596 117 718
Mobil734444903