Seřizovač/programátor CNC strojů

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Seřizovač/programátor CNC strojů. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 20.10.2016   Značka: 12033   ID: 1135990

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte zkušenosti s programováním CNC strojů a technické vzdělání? Není pro Vás problém pracovat v nepřetržitém provozu? Rádi byste zužitkovali svou praxi v úspěšné mezinárodní společnosti na pozici SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ v Jihomoravském kraji? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Významná výrobní společnost s nadnárodní působností hledá kandidáty na pozici:

SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC STROJŮ (26-36.000,- Kč)

* programování CNC strojů
* tvorba postupů pro výroby
* seřizování strojů a měření
* práce s technickou dokumentací
* práce ve směnném provozu

Požadujeme


* SŠ/SOU technického směru
* praxi s programováním CNC strojů
* znalost programovacího jazyka ISO
* ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
* spolehlivost, samostatnost, technickou zdatnost

Nabízíme


* práci v moderní mezinárodní společnosti
* příplatek za nepřetržitý provoz
* závodní stravování, dovolenou navíc
* školení a možnost dalšího vzdělávání
* příspěvek na penzijní připojištění a další bonusy

* místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 26.000,- Kč až 36.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Seřizovač/programátor CNC strojů


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Brno
UliceOrlí 36
Město602 00 Brno
Jméno pracovníkaMgr. Petra Baronová
Telefon00420773737664
Mobil+ 420 734 713 298

Zobrazit / skrýt navigaci