Horizontkář na jednosměnný provoz

Region: Olomoucký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Horizontkář na jednosměnný provoz. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 21.10.2016   Značka: 12003   ID: 1135711

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Máte více let praxe s obsluhou klasických horizontek a hledáte stabilní zaměstnání, kde Vám kromě slušné fixní mzdy mohou nabídnout i další zajímavé benefity?

Vadí Vám noční směny a hledáte provoz v jednosměnném, maximálně dvousměnném provozu?

Pak věříme, že Vám tahle práce může mnohé nabídnout. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis, na základě kterého si s Vámi rádi pohovoříme o podrobnostech pozice:

* Práce na klasické horizontce v jednosměnném provozu
* Udržování provozuschopného stavu u stroje, základní údržba a seřízení stroje
* Samostatné čtení technické dokumentace a přidružená administrativa
* Dodržování vnitřních předpisů firmy, udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme


* Praxi jako horizontkář
* SŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo výuční list s bohatou praxí v oboru
* Spolehlivost, dochvilnost
* Orientaci v technické dokumentaci pro samostatné čtení

Nabízíme


* Zázemí české firmy úspěšné i v zahraničí
* Jednosměnný provoz
* Bonusy ( osobní a firemní prémie, při nízké absenci apod.)
* Stravenky
* Lokalita pracoviště: okres Olomouc

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 22.000,- Kč až 28.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Horizontkář na jednosměnný provoz


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consulting, Olomouc
UliceTřída Kosmonautů 1288/1
Město779 00 Olomouc
Jméno pracovníkaMgr. Jindřich Bláha
Telefon00420777498775

Zobrazit / skrýt navigaci