Technolog plánování výroby Moravany u Brna

Region: Jihomoravský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog plánování výroby. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 14.1.2017   ID: 1135521

Místo výkonu práce: Moravany u Brna
Termín nástupu: ihned nebo dohodou
Finanční ohodnocení: motivující

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá výrobou technických pružin a sídlí v Moravanech u Brna, hledáme vhodné kandidáty na pozic Technolog plánování výroby.

CO JE NÁPLNÍ PRÁCE?

budete mít na starosti kompletní vyřízení poptávky od našich zákazníků
vaším úkolem bude zvážit, jestli je daná poptávka vhodná pro typ naší výroby
budete počítat technické parametry výrobků, plánovat postup výroby a změnová řízení
součástí práce je i zadávání dat do interního systému a vytvoření norem výroby
budete také objednávat materiál na výrobu a koordinovat externí práce
denně budete komunikovat se zákazníky z ČR i zahraničí a spolupracovat s dalšími kolegy

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

má ukončené strojírenské vzdělání na SŠ - může být i šikovný absolvent
bez potíží pracuje na PC, ovládá Excel, a práci na internetu – znalost AutoCadu je výhodou
zvládne se zahraničními zákazníky komunikovat v AJ nebo NJ a to emailem i telefonicky
je samostatný, spolehlivý a komunikativní
velkou výhodou jsou zkušenosti s kovovýrobou na zpracování plechu, zejména jeho ohýbáním

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, POKUD USPĚJETE?

stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
profesní zaškolení a možnost k dalšímu rozvoji
motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
25 dní dovolené, stravenky a další odměny
místo výkonu práce – Moravany u Brna, velmi dobrá dostupnost MHD
Město: Moravany u Brna

Doporučte pracovní pozici Technolog plánování výroby Moravany u Brna

Kontakt

Název společnosti FENIX PERSONAL
UliceMalinovského nám. 4
Město602 00, Brno
Jméno pracovníkaIvana Pitrušková Gregovská
Mobil603877831