Autolakýrník Severní okraj Prahy

Region: Praha, Středočeský

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Autolakýrník. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 15.3.2017   Značka: mp_276   ID: 1134614

Náplň práce:
• Lakýrnické práce na autodílně
• Stanovení postupu oprav a určení priorit
• Komunikace se zákazníkem
• Související administrativa

Požadujeme

Požadujeme:
• SOU nebo SŠ s technickým zaměřením – ideálně v oboru strojírenství, opravy automobilů apod.
• Praxe na podobné pozici
• ŘP skupiny B
• Technické myšlení
• Pečlivost, zodpovědnost
• Manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme:
• Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
• Důkladné zaškolení
• Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
Město: Severní okraj Prahy

Doporučte pracovní pozici Autolakýrník Severní okraj Prahy

Kontakt

Název společnosti PRÁCE plus, s.r.o.
UliceSokolovská 194/205, nedaleko OC Fénix
Město190 00, Praha 9, Vysočany
Jméno pracovníkaMartin Novák
Telefon220 805 508
Mobil777 777 756