Vedoucí oddělení přípravy Praha

Region: Praha

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Vedoucí oddělení přípravy. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru nebo hledáte nabídku volná místa ve městě Praha můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 26.3.2017   ID: 1134194

Náplň práce a zodpovědnost za :
- vedení oddělení přípravy
- zpracování obchodně-technických nabídek v rámci stavební přípravy zakázek, odpovědnost za cenovou kalkulaci nabídky
- zpracování podkladů pro výběrová řízení subdodávek v realizační fázi
- výběr subdodavatelů na základě cenových a technických nabídek
- za kontrolu zadávání požadovaných údajů o nabídkách a subdodávkách do informačního systému
- upozorňování na možná rizika při zpracování nabídky a při výběru subdodavatelů v realizační fázi.
- kontrolu prováděných analýz
- vyhodnocení realizovaných zakázek dle nabídkové nákladové kalkulace.
- provádění dílčích odborných činností v rámci realizačního týmu zakázky

Požadujeme

Pro našeho klienta, významného generálního dodavatele staveb s dlouholetou tradicí v oblasti přípravy a realizace projektů pozemních, dopravních, občanských, průmyslových staveb a energetiky, hledáme vhodné kandidáty na pozici

Vedoucí oddělení přípravy

Požadujeme:
- VŠ/ SŠ vzdělání stavebního směru je nezbytnou podmínkou
- aktivní znalost anglického jazyka – vítána
- znalost přípravy dokumentace obchodních nabídek do výběrových řízení
- dobrou znalost práce na PC a v programech MS Office, MS Project, AutoCAD
- znalost kalkulací stavebních prací
- ochota k výjezdům na krátkodobé zahraniční služební cesty
- samostatnost, odpovědnost, příjemné vystupování

Nabízíme

- zajímavou práci v úspěšné společnosti
- příležitost pro další vzdělávání a profesní růst
- velmi dobré mzdové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, apod.

Poznámka

V případě, že splňujete veškeré výše uvedené požadavky, zašlete prosím svůj životopis na email zaslat email Pokud budete mít zájem o další volné pozice z vašeho oboru, nebo z dalších odvětví, navštivte prosím naše webové stránky www.alpconsulting.cz Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další spolupráci.
Město: Praha

Doporučte pracovní pozici Vedoucí oddělení přípravy Praha

Kontakt

Název společnosti ALP Consulting, s.r.o.
UliceNáměstí I. P. Pavlova 3
Město120 00 Praha 2
Mobil723 644 808

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví a reality