Technolog junior

Region: Ústecký

Na této stránce naleznete nabídku práce na pozici Technolog junior. Jestliže hledáte volnou pracovní pozici v podobném oboru můžete pokračovat hledáním brigády nebo práce v této kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky brigád a volných míst.

Datum: 23.10.2016   Značka: 11940   ID: 1133671

Pracovní pozice zahrnuje následující pracovní náplň


Jste absolvent Vysoké školy chemicko-technologické a hledáte uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti s využitím anglického jazyka?

Pošlete nám Váš životopis !!!

* Navrhování technologických postupů
* Operativní řešení problémů
* Opravy a údržba technologických zařízení
* Optimalizace výrobních procesů, analýzy
* Reporting
* Kvalita a BOZP

Požadujeme


* VŠ chemicko-technologickou
* Anglický jazyk (denní komunikace)
* MS Office (Excel, prezentace)
* Ochotu učit se nové věci
* Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme


* Stabilní nadnárodní výrobní společnost
* Smlouvu na dobu neurčitou
* 5 dní dovolené navíc + Sick days
* Příspěvek na stravování, vzdělávání, připojištění
* Roční bonusy
* Pracoviště: okres Teplice

Poznámka


Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu zaslat email. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.
Plat: 25.000,- Kč až 30.000,- Kč
nabídka brigád a volných míst Odpovědět

Doporučte pracovní pozici Technolog junior


Přeposlat nabídku na email vytisknout nabídku

Kontakt


Název společnosti Advantage Consultling, Ústí nad Labem
UliceRevoluční 6
Město400 01 Ústí nad Labem
Jméno pracovníkaKateřina Dytrtová
Telefon00420778407991
Mobil+420775787074

Zobrazit / skrýt navigaci